FaceLab – Zaffiro, water peeling i fala radiowa

FaceLab – urządzenie stosowane do kompleksowej pielęgnacji twarzy w tym delikatnych okolic oczu oraz okolic ust. W tym celu wykorzystywana jest kombinacja kilku technologii zawartych w jednym urządzeniu, które skumulowane przynoszą spektakularne rezultaty.

Opis technologii zastosowanej w urządzeniu Facelab

FaceLab łączy w sobie peeling wodny, falę radiowąświatło podczerwone IR (Zaffiro) oraz ultradźwięki. Urządzenie posiada unikalną głowicę, która emituje fale radiowe, przystosowaną do najbardziej wrażliwych partii twarzy. Tak zaawansowana technologia umożliwia kompleksowe podejście do problemu klienta, dając możliwość indywidualnego doboru odpowiedniego zabiegu i przynosząc tym samym efektowne rezultaty pielęgnacyjne.

FaceLab zdobył jedną z najbardziej pożądanych nagród Prix de Beaute, przyznawanych przez prestiżowy magazyn Cosmopolitan. Nagroda przeznaczona jest dla najlepszego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej. Prix de Beaute przyznawana jest w branży kosmetycznej od lat, głównie na terenie Niemiec, Szwajcarii, Austrii i Polski.

– Technologie –

 • Peeling wodny

Wytwarzany przez wysokie ciśnienie dwufazowy strumień wody usuwa martwe komórki naskórka, tworząc kanały umożliwiające przenikanie składników aktywnych do głębszych warstw tkanki, optymalizując ich działanie i stymulując poprawę kondycji skóry na wielu poziomach.

 • Fala radiowa

Specjalna mała głowica emituje fale elektromagnetyczne, które powodują regenerację kolagenu tym samym odmładzając wygląd skóry i przeciwdziałając jej starzeniu i wiotczeniu.

 • IR – światło podczerwone (głowica Zaffiro)

Światło podczerwone poprawia gęstość skóry, silnie stymuluje produkcję włókien kolagenowych, dzięki czemu ten element zabiegu skutkuje natychmiastowym efektem liftingu, widocznym gołym okiem.

 • Ultradźwięki

Ultradźwięki wprowadzają tkanki w drgania wywołując mikro masaż i podniesienie miejscowej temperatury skóry. W tej części zabiegu kosmetolog stosuje indywidualnie dobrane do cery serum, ponieważ ultradźwięki przyśpieszają i ułatwiają wchłanianie substancji czynnych.

zaffiro warszawa

Wskazania

Zabieg dostosowywany jest do rodzaju i indywidualnych potrzeb skóry, dlatego też zakres zastosowania zabiegu FaceLab jest tak szeroki.

 • Skóra sucha

Pielęgnacja zapobiegająca odwodnieniu, głównej przyczynie starzenia się skóry. Efekty braku nawilżenia są najbardziej widoczne w warstwach powierzchniowych skóry, a z czasem również w głębszych.

 • Skóra wrażliwa

Pielęgnacja rozjaśniająca i łagodząca rozległe zaczerwienienia, wzmacniająca ścianki naczyń włoskowatych.

 • Skóra tłusta

Pielęgnacja przywracająca skórze balans. Redukuje nadmierną produkcję sebum, które prowadzi do powstawania wyprysków, zaskórników i mikrocyst podskórnych.

 • Skóra dojrzała

Pielęgnacja skóry wykazującej głęboki brak nawilżenia, utratę jędrności i elastyczności, które prowadzą do zmiany owalu twarzy. Wygładza zmarszczki, przywracając skórze miękkość, elastyczność i blask.

 • Delikatna skóra wokół oczu

Pielęgnacja  zmniejszająca cienie i opuchliznę pod oczami, spowalniająca efekty starzenia, zapobiegając wiotczeniu powiek i tworzeniu się zmarszczek.

Jak przygotować się do zabiegu

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja ze specjalistą, którego zadaniem jest wykluczenie wszystkich przeciwwskazań.

Przebieg zabiegu

Zabieg FaceLab (peeling wodny, Zaffiro, fala radiowa) poprzedza dokładny demakijaż skóry twarzy, szyi i dekoltu. Kiedy skóra jest dokładnie oczyszczona, przystępujemy do zastosowania odpowiednich technologii, którymi dysponuje urządzenie FaceLab.

Efekty

Możliwość połączenia kilku technologii pozwala na opracowanie indywidualnego programu pielęgnacyjnego. Już w trakcie zabiegu czujemy większe napięcie skóry. Bezpośrednio – do kilku dni po przeprowadzonej procedurze – uzyskujemy efekt „zabiegu bankietowego”. Kolejno na przebudowę, zagęszczenie skóry czekamy kilka tygodni.

Przeciwwskazania

 • choroby skórne
 • aktywny stan zapalny (np. opryszczka)
 • cukrzyca
 • ciąża
 • niewydolność nerek
 • niewydolność wątroby
 • rozrusznik serca
Konsultacje dotyczące zabiegów z wykorzystaniem urządzenia Facelab u naszych kosmetologów są bezpłatne. Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt

© 2024 Klinika Kosmetologiczna Farfalla / Design & Powered: W3 Factory