Medex

Medex Bio Science Cosmetics

MEDEX, to rodzinne przedsięwzięcie z wieloletnią tradycją, należące do szlacheckiej rodziny Stein'ów. Marka powstała w latach 70-tych, kiedy to MEDEX był firmą farmaceutyczną. Aktualnie marka jest obecna w 65 kajach i oferuje kilkanaście profesjonalnych lini kosmetycznych na wszelkie problemy skórne oraz dedykowane produkty dla kobiet w ciąży. Aby uzyskać jak najdokładniejsze stężenia i zachować najwyższą jakość produkcja odbywa się w małych pojemnościach tylko z naturalnych składników pochodzących z własnych bio-upraw lub miejsc naturalnego ich występowania. Receptury są regularnie uaktualniane i technologicznie ulepszane, posiadają międzynarodową standaryzację ISO oraz certyfikację ECOCERT.

Wykonywane zabiegi

TRÓJSTOPNIOWE OCZYSZCZANIE – zabieg składający się z 3 faz, przeznaczony jest dla każdego typu skóry. Celem zabiegu jest gruntowne oczyszczenie, rozjaśnienie, nawilżenie, zahamowanie wydzielania sebum, poprawa mikrocyrkulacji krwi i limfy oraz wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych.

ZABIEG ROXACE – zabieg składający się z 8 faz, przeznaczony jest dla skór tłustych, z rozszerzonymi porami, zaskórnikami oraz widoczną utratą nawilżenia i jędrności. Celem zabiegu jest przywrócenie prawidłowego funkcjonowania gruczołów łojowych, głębokie oczyszcenie i nawilżenie.

ZABIEG DESENSIBLE – zabieg składający się z 8 faz, przeznaczony jest dla skór podrażnionych, zaczerwienionych, łuszczących się, z uczuciem ściągnięcia oraz wrażliwych, naczyniowych i skłonnych do trądziku różowatego. Celem zabiegu jest wzmocnienie sieci naczyń krwionośnych, redukacja rumienia, nawilżenie i ukojenie.

ZABIEG VITALIS – zabieg składający się z 8 faz, przeznaczony jest dla skór suchych, wrażliwych, szarych i ziemistych, polecany szczególnie po 35 roku życia. Celem zabiegu jest przywrócenie odpowiedniego poziomu witamin i minerałów w skórze, dotlenienie jej i usprawnienie metabolizmu.

ZABIEG PURUS – zabieg składający się z 8 faz, przeznaczony jest dla skór z niedoskonałościami, a równocześnie z dyskomfortem i uczuciem podrażnienia. Celem zabiegu jest głębokie usunięcie zanieczyszczeń oraz złagodzenie napięcia i ujednolicenie kolorytu. Regulcja pH skóry oraz normalizacja pracy gruczołów łojowych.

ZABIEG COMEDO MUTILAT – zabieg składający się z 5 faz, przeznazony dla skór tłustych i trądzikowych. Jest to zabieg głęboko oczyszczający i normalizujący. Celem jest dokładne złuszczenie zrogowaciałego naskórka, usunięcie zaskórników oraz zwężenie porów i regulacja pH.

ZABIEG TRANSPARENT COLLAGEN – zabieg składający się z 8 faz, przeznaczony jest dla skór dojrzałych, suchych, słabo odżywionych, szorstkich w dotyku oraz wiotkich i cienkich. Celem zabiegu jest głęboka regenracja i stymulacja produkcji kolagenu i elastyny oraz wzmocnienie hydrolipidowej bariery skórnej.

ZABIEG TOSCANA THERMO – zabieg składający się z 5 faz, przeznaczony jest dla skór suchych, zmęczonych, pozbawionych jędrności, o szarawym kolorycie. Celem zabiegu jest wydatne odżywienie i uelastycznienie skóry, przywrócenie młodzieńczego kolorytu, likwidacja patologicznej suchości czy łuszczenia.

ZABIEG DEFECTOR ESSENTIAL – zabieg składający się z 8 faz, przeznaczony jest dla skór mieszanych i tłustych, zanieczyszczonych, z zaburzoną gospodarką hydro-lipidową i nadmiernym wydzielaniem sebum. Celem zabiegu jest głębokie oczyszczenie skóry, usunięcie nadmiaru zrogowaciałego naskórka oraz zmniejszenie rozszerzonych porów.

Kontakt

© 2024 Klinika Kosmetologiczna Farfalla / Design & Powered: W3 Factory