Oxynergy

Oxynergy Paris

Oxynergy Paris, to marka PREMIUM w dziedzinie pielęgnacji skóry, oparta o intensywne badania i najnowszą wiedzę z dziedziny medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Marka stworzyła wielokrotnie nagradzane rozwiązania, dążąc do osiągnięcia doskonałego zdrowia skóry, poprzez natelenienie komórek i ich biostymulację. Założenia marki opierają się na 4 głównych komponentach: czynnikach wzrostu, czynniku natleniającym, życiodajnej energii ATP i synergii najwyższej jakości komponentów aktywnych. To marka nowej generacji, której produkty nie zawierają olejów mineralnych, silikonów, parabenów czy szkodliwych konserwantów.

Wykonywane zabiegi

RYTUAŁ SKIN HARMONY – rytuał przeznaczony dla skór tłustych i mieszanych oraz dla skór trądzikowych, składający się z 5 faz: głębokiego oczyszczania, detoksykującego peelingu w pudrze, wprowadzenia koncentratów skin harmony i 10 witamin, maski algowej peel-off oraz wykończenia zabiegu kremem z kwasem hialuronowym.

RYTUAŁ 10 VITAMINS – rytuał przeznaczony dla skór normalnych, składających się z 5 faz: głębokiego oczyszczania, peelingu enzymatycznego i poduszeczki w żelu, wprowadzenia kompleksu 10 witamin, maski aktywowanej koncentratem z antyoksydantami, wykończenia zabiegu kremem anti-ageing.

RYTUAŁ BEAUTYFY OIL – rytuał przeznaczony dla skór suchych, składający się z 6 faz: głębokiego oczyszczania olejkiem, peelingu enzymatycznego, wprowadzenia koncentratu z olejem Tsubaki oraz kompleksu 10 witamin, maski pozabiegowej, masażu twarzy kremem z kwasem hialuronowym oraz wykończenia kremem anti-ageing.

RYTUAŁ IMMUNO-DETOX – rytuał przeznaczony dla skór wrażliwych, składający się z 5 faz: głębokiego oczyszczania olejkiem i tonikiem w żelu, peelingu pudrem detoksykującym z tonikiem w żelu, wprowadzenia serum redukującego zaczerwienienia + koncentratu z olejem z tsubaki + serum z antyoksydantami, maski aktywowanej koncentratem witaminowym, wykończenia kremem anti-ageing.

RYTUAŁ FREEZE – rytuał przeznaczony dla skór borykających się ze zmarszczkami mimicznymi, skaładający się z 5 faz: głębokiego oczyszczania, peelingu pianką w pudrze i pudrem detoksykującym z tonikiem w żelu, wprowadzenia serum z efektem "botox-like" + serum z kwasem hialuronowym + serum z olejem z tsubaki, maski aktywowanej koncentratem witaminowym, krem anti-ageing na wykończenie zabiegu.

RYTUAŁ FILLER – rytuał przeznaczony dla skór potrzebujących wypełnienia zmaszczek 35+, składający się z 5 faz: głębokiego oczyszczania, peelingu poduszeczką w piance i w pudrze, wprowadzenia koncentratu redukującego głębokie zmarszczki + kompleksu 10 witamin + serum z olejem z tsubaki, maski aktywowanej koncentratem z antyoksydantami, wykończenia zabiegu kremem anti-ageing.

RYTUAŁ UP-GRAVITY – rytuał przeznaczony dla skór potrzebujących zwiększenia objętości 40+, składający się z 5 faz: głębokiego oczyszczania olejkiem, peelingu poduszeczką w piance i pudrem detoksykującym z tonikiem w żelu, wprowadzenia dwóch serum redukujących zmarszczki graitacyjne + serum z antyoksydantami (masaż volume-lift), maski aktywowanej kompleksem witaminowym, masaż twarzy kremem anti-ageing.

RYTUAŁ EVERLASTING – (eko PRP), rytuał przeznaczony dla skór 45+, składający się z 5 faz: głębokiego oczyszczania olejkiem, peelingu pianką w pudrze i pudrem detoksykującym z tonikiem w żelu, wprowadzenia serum przeciwzmarszczkowego + serum z kwasem hialuronowym i olejkiem z tsubaki, maski aktywowanej koncentratem witaminowym, krem anti-ageing na wykończenie zabiegu.

RYTUAŁ STOP PRZEBARWIENIOM – rytuał składający się z 5 faz: głębokiego oczyszczania, peelingu pianką w proszku i peelingu w pudrze, wprowadzenia serum redukującego hiperpigmentacje, serum z antyoksydantami oraz kompleks witaminowy, maski aktywowanej koncentratem na przebarwienia, krem na wykończenie z antyoksydantami oraz krem redukujący zanieczyszczenia.

RYTUAŁ POSŁONECZNE SOS – rytuał składający się z 5 faz: głębokiego oczyszczania pianką w pudrze oraz mgiełką tonizującą, peelingu enzymatycznego i pudru detoksykującego, wprowadzenia serum z antyoksydantami i kompleksu 10 witamin, maski peel-off aktywowanej koncentratem witaminowym, krem na wykończenie zabiegu z antyoksydantami oraz krem redukujący zanieczyszczenia.

RYTUAŁ WOLUMETRIA – rytuał dla skór potrzebujących poprawy owalu twarzy, składający się z 5 faz: głębokiego oczyszczania kremem i tonikiem w żelu, peelingu poduszeczką w piance i pudrem detoksykującym w żelu, masaż wolumetryczny z koncentratami anti-ageing, maski peel-off aktywowanej koncentratem witaminowym oraz krem anti-ageing na wykończenie.

RYTUAŁ HYDRO – rytuał mocno nawilżający, składający się z 5 faz: głębokiego oczyszczania, peelingu poduszeczką w piance i peelingu enzymatyczny, wprowadzenia koncentratów z kwasem hialuronowym i kompleksu 10 witamin, maski aktywowanej koncentratem witaminowym i olejowym, serum witaminowe i krem z kwasem hialuronowym na wykończenie zabiegu.

Kontakt

© 2024 Klinika Kosmetologiczna Farfalla / Design & Powered: W3 Factory