Klinika

Z miłości do piękna, stworzyliśmy miejsce prawdziwej odnowy biologicznej, wypoczynku oraz terapii dla duszy i ciała.

Już teraz możecie Państwo skorzystać z zabiegów szlacheckiej marki Medex, marki z 50-letnią tradycją w dziedzinie odnowy biologicznej opartej o własne patenty oraz naturalne ekstrakty roślinne i ziołowe, pochodzące z własnych bio-upraw. Dla każdej osoby zmęczonej dniem codziennym, nasz salon będzie miejscem prawdziwego relaksu podczas autorskiej ceremonii masażu sensorycznego marki Xenymphus, która łączy w sobie bogactwo natury kryształów soli i alg oraz elementów i składników o wysokiej koncentracji, zaczerpniętych z najbardziej znanych kurortów odnowy biologicznej na świecie. Każdy, kto pragnie dostarczyć swojej skórze odrobiny regeneracji, skorzysta z rytuałów francuskiej marki Oxynergy Paris opartej o natlenianie komórek i życiodajną energię ATP oraz rewolucyjnego zabiegu eksfoliacji kwasami Dermagenetic, które jako jedyne zostały stworzone tak, by nie naruszać genetyki naszej skóry.

W naszym salonie każdy znajdzie coś dla siebie, nasze produkty są bezpieczne dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią, a zabiegi zostały skomponowane tak, by zadowolić nawet tych najbardziej wymagających klientów. Serdecznie zapraszamy!

„Zespół farfalla to pełen profesjonalizm"

Jesteśmy z Wami i dla Was. Nasze całe doświadczenie postaramy się przelać służąc Państwu radą i profesjonalizmem w usługach jakie świadczymy. Chcemy, żeby każda osoba przebywająca w naszym salonie poczuła się wyjątkowa a po wyjściu jeszcze piękniejsza. Każda z nas kryje w sobie piękno a my postaramy się je wydobyć.

Kontakt

© 2024 Klinika Kosmetologiczna Farfalla / Design & Powered: W3 Factory