Mezoterapia próżniowa wieloigłowa

REWOLUCJA W ZABIEGACH MEZOTERAPII – mezoterapia próżniowa wieloigłowa

Nie jest to zwykła, tradycyjna mezoterapia, którą wykonywało się dotychczas ręcznie. Ta innowacyjna rewitalizacja nie jest wykonywana przy pomocy zwykłej igły, strzykawki i ludzkiej ręki lecz przy pomocy specjalnego nowoczesnego pistoletu.  Jest to urządzenie, dzięki któremu możemy aplikować podskórnie preparaty o różnej elastyczności zaczynając od osocza bogatopłytkowego po kwasy hialuronowe usieciowane w głąb skóry – bez bólu i siniaków. Depozyty preparatu są równomierne i bardzo precyzyjnie podane. Preparaty nim podane działają znacznie dłużej oraz efektywniej niż w tradycyjnych, dotychczasowych metodach. Większość popularnych preparatów wysokiej jakości działa skutecznie, jednak wybiórczo. Mezoterapia próżniowa wieloigłowa zapewnia kompleksową odnowę skóry. Wyróżnia się możliwością działania na wszystkie obszary ciała oraz możliwością wprowadzenia każdego rodzaju preparatu, o różnej elastyczności.

Precyzyjny aparat aplikuje komputerowo ustaloną dawkę depozytów na odpowiednią, zawsze tą samą głębokość. Bezpieczeństwo zabiegu gwarantuje certyfikat medyczny CE medyczny. Innowacyjny system minimalizuje ewentualne skutki uboczne iniekcji (nie występują grudki, siniaczki, ból). Dzięki systemowi próżniowemu niwelującemu ból wpływa na komfort klienta.  Prawidłowe objawy jakie występują to zaczerwienie, które utrzymuje się kilka godzin w przypadku skór grubych. Przy skórach bardzo wiotkich, cienkich  mogą pojawić się małe „wybroczynki” po pierwszym zabiegu.

Zalety zabiegów:
– bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem CE medycznym
– możliwość działania na każdy obszar ciała
– możliwość zaaplikowania każdego rodzaju preparatu, o różnej elastyczności
– wieloigłowy system próżniowego podania preparatów w identycznych odległościach i identyczną komputerowo ustalonych depozytów na odpowiednią głębokość
– 1000-2000 stymulacyjnych mikronakłuć (w obrębie twarzy) podczas jednego zabiegu

– kontrolowana głębokość iniekcji ustalana od 0mm – 5mm (interwał co 0,2mm) umożliwiająca precyzyjne iniekcje do tkanki podskórnej oraz skóry właściwej ( gdzie znajduje się najwięcej elastyny i kolagenu)
system vacuum (próżnia) zasysa skórę odciągając ją od naczyń krwionośnych i nerwów, zapewniając brak siniaków i bólu podczas zabiegu
– kontrola głębokości iniekcji umożliwia zaaplikowanie preparatu do tkanki podskórnej i do skóry właściwej,
– nowoczesna multi-igła zapewnia bezpieczeństwo i precyzję wykonywanej procedury
– bezbolesność, brak konieczności znieczulania


Mezoterapia wieloigłowa próżniowa jest luksusową terapią, która:
* poprawia nawilżenie skóry
* odbudowuje kolagen, przez stymulowanie fibroblastów do jego produkcji
* uelastycznia, a przede wszystkim zapewnia długotrwały efekt spłycając zmarszczki


Ilość zabiegów jest zależna od stanu oraz potrzeb skóry.
Zazwyczaj zalecamy:
* wiek 25-35 lat (1 zabieg raz na pół roku)
* wiek 35-45 lat (4 zabiegi w odstępach 3-4 tygodniowych) następnie 1 zabieg przypominający
* wiek 45 lat wzwyż – częstotliwość ustalana indywidualnie

Kontakt

© 2024 Klinika Kosmetologiczna Farfalla / Design & Powered: W3 Factory